Poszukiwanie własnego szczęścia

Poszukiwanie własnego szczęścia nie jest łatwe. Człowiek robi wszystko, aby znaleźć szczęście, dzięki czemu niczym nie będzie musiał się martwić. Ale tak naprawdę nie jest to łatwe. Jednym udaje się odnaleźć szczęście szybko, a inni do końca życia sami nie wiedzą co mają powiedzieć na ten temat, bo szczęście cały czas im się wymyka. Takie poszukiwania i walka o własne szczęście staje się bardzo często motywem przewodnim wielu książek. Tak właśnie zrobiła Danielle L.Jensen w “Zdradziecka Królowa Królestwo Mostu Tom 2“.

“Królestwo Mostu”

Kto jeszcze nie czytał tej opowieści, ten koniecznie powinien nadrobić zaległości, ponieważ jest to wciągający romans z pięknymi elementami fantasy, który pozwala na przeniesienie się do bardzo odległego świata. Autorka tym razem zaprasza czytelników do czytania drugiego tomu. Żeby móc jednak dobrze połapać się w tym co dzieje się z Larą i jej mężem, należy przeczytać tom pierwszy. Pierwsza część, która nazywa się jak cała seria “Królestwo Mostu”, pozwala zrozumieć wątpliwości jakie targają Larą. Dziewczyna od małego wychowywana była na szpiega, który ma tak naprawdę doprowadzić do upadku wroga. Człowieka, który tak naprawdę doprowadza inne światy do upadku. Wszyscy wiedzieli, że Królestwo Mostu jest złe. To oni kontrolują handel ludźmi i podróże człowieka. Oni się wzbogacają, a inne królestwa – w tym kraj Lary – upada,. Dziewczyna miała zostać narzeczoną, żoną Arena – przywódcy Królestwa Mostu i zniszczyć go. Tylko, że coś poszło nie tak jak powinno.

Miłość, rodzina, kraj

Z “Zdradziecka Królowa Królestwo Mostu Tom 2” czytelnik dowiaduje się, że Lara darzy Arena prawdziwie pięknym uczuciem. Wcale nie zamierza doprowadzać go do ruiny. Przy czym tym samym zdradza swoją rodzinę, która w nią wierzyła. Jej ojciec postanawia napaść na Ithicanę i wziąć Arena w niewolę. Lara chce pomóc mężowi ze wszystkich sił. Sama jest w ukryciu, ale wie, że długo tak nie wytrzyma. Organizuje przy pomocy swoich sióstr (którym wcześniej uratowała życie) misję ratunkową dla swojego męża. Tylko, że to co wydawało się łatwe na początku, zaczyna się powoli komplikować. Lara zdradziła swojego ojca, ale także Arena. W końcu jej mąż nie wie z jaką misją Lara przybyła do jego domu. Czy teraz zdradzony mąż zostanie o wszystkim poinformowany przez swojego teścia, który więzi Arena? Po pierwszym tomie Danielle L Jensen zadbała o to, aby akcja nie ustała ani na chwilę. I to na pewno nie ostatnie słowo, jakie autorka powiedziała w tym temacie.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com