Aktualności, Reklama Internetowa

Jesteśmy zweryfikowanym Partnerem Google

Agencja WebTraco Google partner Od samego początku naszego istnienia nastawiamy się na skuteczność. Zależy nam na tym, by nasi klienci otrzymywali od nas usługi, które doskonale wpisują się w ich oczekiwania i przynoszą wymierne rezultaty. Dlatego przez cały czas się rozwijamy, poszerzając naszą wiedzę i kompetencje. Dowód? Uzyskany certyfikat Google.

Jesteśmy profesjonalistami

I nie jest to puste hasło reklamowe. Od lat zawodowo zajmujemy się dziedziną, jaką jest reklama internetowa. Naszym celem jest prowadzić skuteczne kampanie reklamowe, które pozwolą klientom odnieść sukces w ich branżach. Wzmacniamy ich wizerunek, pomagamy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Jesteśmy dla nich wsparciem, a często również wyznaczamy kierunki rozwoju. Nasz zespół profesjonalistów każde zlecenie traktuje jak wyzwanie. Podejmujemy je, wyznaczamy cel i dążymy do jego realizacji. Bo zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, zobowiązuje.

Dlaczego Google?

Dlatego, że jest to jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych. Z tej wyszukiwarki na całym świecie korzystają miliony ludzi. Korzysta z niej również wielu Polaków. To Google jest miejscem, gdzie szukamy wielu informacji. Jest swoistym guru wśród innych stron internetowych. I jest też doskonałym miejscem na reklamę. A my potrafimy zrobić ją tak, by przynosiła wymierne efekty. I nie są to tylko słowa. Na temat reklamy Google wiemy właściwie wszystko. A liczba naszych zadowolonych klientów jest tego najlepszym dowodem.

Na czym polega reklama w Googlach?

Na „umieszczaniu” strony na jak najwyższej pozycji w odpowiedzi na daną frazę. Gdy internauta otwiera wyszukiwarkę i wpisuje w niej na przykład frazę „domki drewniane”, po chwili otrzymuje listę firm, które stawianiem takich domków się zajmują. Na szczycie tej listy znajdują się tzw. płatne linki, czyli reklama Google. I im wyżej dana firma jest umieszczona na liście, tym większe prawdopodobieństwo, że internauta właśnie na jej stronę internetową trafi. I tu pojawia się pytanie o to, w jakiej kolejności Google ustawia linki do stron w wynikach wyszukiwania, zarówno tych bezpłatnych jak i płatnych? Ty możesz tego nie wiedzieć, ale my wiemy i potrafimy tę wiedzę skutecznie wykorzystać. Dzięki niej potrafimy sprawić, że to strona naszego klienta będzie na samym szczycie.

Zgodnie z zasadami wyznawanymi przez Google

Zasady wyznawane przez Google to zasady, których i my zawsze się trzymamy. Bardzo wiele na temat ich wdrażania dowiedzieliśmy się podczas licznych szkoleń, po których  zasłużenie otrzymaliśmy certyfikat Google Partner. Zaawansowana wiedza o AdWords oraz dostęp do wszystkich korzyści programu pozwalają nam tworzyć kampanie, w efekcie których nasi klienci znajdują się zawsze na pierwszych stronach wyników. A to przekłada się na wzrost odwiedzin ich strony i tym samym na rosnącą liczbę klientów. Prowadząc kampanie reklamowe w Internecie od samego początku stawiamy na zadowolenie klientów. Wiemy, że oczekują oni realnych efektów. I my im je zapewniamy. Nasze kampanie zawsze dostosowane są do specyfiki działalności klienta. Dokładnie analizujemy grupę docelową, branżę, w której on działa i dobieramy optymalne słowa kluczowe. Dlatego jest tak skutecznie. I dlatego warto współpracować z nami.