PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
+01 (414) 230 - 5550
Reklama PPC

Zostań widocznym już zaraz. Płać tylko za realnych użytkowników swojej strony.

Twoje reklamy trafią do tych grup docelowych, do których jej skierujemy. Tylko ci klienci Cię znajdą, którzy akurat Cię poszukują.

Dzięki zaawansowanym statystykom dowiedziesz się o dane demograficzne swoich klientów i znajdziesz te, o których nie wiedziałeś. Skorzystamy z nich aby zwiększyć efektywność wszystkich następujących działań marketingowych.

Dostarczamy raporty miesięcznie, więc zawsze wiesz, ile wydałeś za konkretnych klientów. Właśnie decydujesz, co Ci się opłaca. Posiadasz bezpośredni dostęp do konta oraz statystyk.

Jak wygłąda reklamowanie w Sieci?

Zarówno Google AdWords, jak i Facebook Ads pozwalają na zdobycie zaawansowanych statystyk według użytkowników interesujących się twoją reklamą.

  • Założenie konta AdWords lub Facebook, podłączenie systemu płatności automatycznych.

  • Analiza fraz kluczowych i grup docelowych, targetingu według podanych wytycznych.

  • Raport o oczekiwanym ruchu przez kanały reklamowe (ilość wyszukiwań, oczekiwane ilość klików, liczba konwersji, koszt 1 kliku).

  • Uruchomienie kampanii reklamowych, napisanie ogłoszeń i banerów reklamowych.

  • Monitorowanie przebiegu kampanii reklamowych. Korygowanie stawki, grup remarketingu, fraz kluczowych.

  • Miesięczne raporty o wykorzystanych środkach, ilości kliknięć, kosztu jednego kliknięcia oraz jednej konwersji.

  • Text Hover

Skuteczna reklama w Google

Każdy przedsiębiorca, który tylko chce odnieść w swojej branży faktycznie duży sukces musi koniecznie dowiedzieć się jak najwięcej na temat reklamy. Jest to dla każdego absolutnie kluczowa kwestia, niezależnie od tego, w jakiej dokładnie dziedzinie ktoś prowadzi swoją działalność. Podobnie jak niemalże wszystkie inne branże, również reklama przeszła prawdziwą rewolucję w momencie, kiedy pojawił się na świecie internet. Dziś właściwie nie da się skutecznie promować swojej oferty, jeśli nie korzystamy z jego możliwości. A trzeba zauważyć, że możliwości te są wręcz ogromne. W sieci można reklamować się na wiele różnych sposobów. Właśnie dlatego postaraliśmy się o to, aby nasza oferta była jak najszersza, dzięki czemu każdy klient będzie w stanie znaleźć w niej odpowiednie dla siebie rozwiązania. Jedną z najważniejszych usług jakie jesteśmy w stanie zaproponować są kampanie adwords. Jest to propozycja dla szczególnie wymagających przedsiębiorców, którzy chcą docierać ze swoją ofertą do ściśle określonej grupy klientów.

Dlaczego warto?

Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką – można wręcz powiedzieć, że to właśnie za jego pośrednictwem odbywa się niemalże cały ruch w sieci. Korzysta z niego zdecydowana większość użytkowników internetu; za pomocą tej prostej z pozoru witryny wyszukujemy w sieci określone treści i trafiamy na konkretne strony. Z tego też powodu skuteczne reklamowanie się w tej wyszukiwarce siłą rzeczy musi być niezbędne do tego, aby móc zdobyć odpowiednią popularność.

Reklama w Google to przede wszystkim możliwość dotarcia do konkretnej grupy odbiorców, wybranych na podstawie ich zainteresowań. Google gromadzi trendy i informacje na temat poszczególnych internautów, i na ich podstawie przygotowuje swego rodzaju profil każdej osoby opisujący, jakich treści ktoś szuka najczęściej. Dobra kampania adwords pozwoli na dotarcie do konkretnej grupy osób, które mogą być zainteresowani przygotowaną przez nas ofertą. Cena takiej kampanii może być bardzo zróżnicowana, bowiem wszystko zależy od naszych oczekiwań – możemy tu tworzyć zarówno proste, jak i znacznie bardziej rozbudowane reklamy. Decydując się na współpracę z nami każdy klient może liczyć na bardzo dogodny cennik, który idzie tu w parze ze stuprocentowym profesjonalizmem.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Branżą SEO zajmujemy się już od bardzo długiego czasu, a taka działalność jest właściwie nieodłącznie związana z korzystaniem z wyszukiwarki Google. Przygotowywane przez nas kampanie reklamowe adwords zawsze uwzględniają warunki i charakterystykę danej branży, co jest niezwykle istotne dla uzyskania tu zadowalających efektów. Przygotowana przez nas oferta jest również bardzo szeroka. Proponujemy zarówno zwykłe kampanie jak i rzeczy takie jak link sponsorowany. Jest to niezwykle pomocne przy reklamowaniu się w Google – dzięki temu będziemy wiedzieli, że nasza strona zostanie specjalnie wyróżniona na samym szczycie wyników wyszukiwania. Miejscem, w którym prowadzimy swoją działalność jest Wrocław. Serdecznie zapraszamy każdego klienta do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania z nami kontaktu. Zawsze na samym początku dokładnie uzgadniamy wszystkie potrzeby osoby rozpoczynającej z nami współpracę, a następnie koszt całej kampanii. Zarówno ceny, jak i czas potrzebny nam na uzyskanie w pełni zadowalających dla klienta rezultatów mogą znacznie się od siebie różnić – każda branża czy nawet fraza posiada własną specyfikę i do każdej trzeba podchodzić indywidualnie. Zawsze jednak jesteśmy w stanie zapewnić swojemu klientowi stuprocentową skuteczność oraz profesjonalizm!