PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
+01 (414) 230 - 5550
SEO Pozycjonowanie w Gdańsku

Osiągnij Top 10 w Google z WebTraco. Ponad 1500 wypozycjonowanych fraz.

Wiemy jak zrobić twoją stronę przyjazną dla Google. Zajmujemy się kompleksową optymalizacją, co zwiększy jej użyteczność i szansy na osiągnięcie Top 10.

Dzięki działaniom z linkbuildingu uzyskasz nawet 50 razy więcej użytkowników. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych i bezpiecznych metod.

Dla twojej strony piszemy unikalne treści, generujące ruch. Dzięki temu autorytet strony wzrasta, pozycje się wzmacnia i zwiększa się widoczność twojej firmy w Sieci.

Czy jesteś gotowy na lawinowo rosnącą liczbę klientów?

SEO (Search Engine Optimization) – to cały szereg działań technicznych oraz marketingowych na twojej stronie i w Sieci. Najbardziej efektywnie działa ona kompleksowo. Nie wyklucza jednak korzystania z oddzielnych usług oraz pozycjonowania oddzielnych stron serwisu.

  • Audyt strony WWW

  • Optymalizacja pod kątem Google

  • Dobór fraz kluczowych (jądra semantycznego)

  • Tworzenie stron docelowych (Landing page)

  • Pisanie unikalnych treści

  • Zdobywanie linków do strony (Linkbuilding)

  • Analiza konwercji i ruchu użytkowników na stronie

  • Text Hover

 

Pozycjonowanie stron internetowych – Gdańsk

 

Nikomu nie trzeba chyba mówić o tym, że odpowiednia strona internetowa jest w obecnych czasach praktycznie podstawowym narzędziem do reklamowania swojej firmy. Żyjemy w erze internetu. To właśnie internet jest jednym z głównych przekaźników informacji, zatem jeśli chcemy dotrzeć ze swoimi treściami do faktycznie szerokiego grona odbiorców, to strona jest tu absolutnie niezbędna. Warto jednak wiedzieć, że cena naprawdę skutecznego reklamowania się w taki sposób wykracza znacznie poza same koszta stworzenia strony. Taka witryna sama w sobie również potrzebuje odpowiedniej reklamy, bowiem w przeciwnym wypadku nikt do niej nie dotrze. Jeśli zatem inwestujemy w wykonanie profesjonalnej witryny, to nie możemy zapominać również o tym, jak niezwykle istotne jest skuteczne jej pozycjonowanie Gdańsk. Bez tego stracimy jedynie pieniądze na zaprojektowanie dobrej witryny, której i tak nikt nie będzie odwiedzał.

Dlaczego pozycjonowanie jest tak ważne?

Obecnie właściwie w każdej dziedzinie spotkamy się w internecie w ogromną konkurencją. Nie ma praktycznie żadnego znaczenia to, na jaki dokładnie temat prowadzimy stronę i czego dotyczy nasza oferta – z góry możemy być pewni, że istnieją już dziesiątki innych witryn o podobnej tematyce lub należących do podobnych do naszej firm. Z tego pozycjonowanie stron internetowych jest obecnie absolutnym kluczem do osiągnięcia w sieci sukcesu. Mówiąc ogólnie, pozycjonowanie to zbiór wszystkich działań, które mają na celu uzyskanie przez daną stronę jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych – głównie Google.

Statystyki pokazują, że ogromna część ruchu na stronach internetowych jest na nie kierowana właśnie z Google. Nie ma w tym niczego dziwnego – wystarczy jedynie przyjrzeć się temu, jak sami korzystamy z internetu. Jeśli szukamy jakichkolwiek usług czy produktów, to zwykle po prostu wpisujemy w Google określoną frazę związaną z tym, co akurat nas interesuje. Otrzymujemy wówczas wyniki wyszukiwania, składające się nierzadko z całych tysięcy stron zawierających treści powiązane z naszym zapytaniem. Jest to oczywiste, że większość użytkowników nie zadaje sobie trudu i nie poświęca czasu na przeglądanie wszystkich tych stron. Statystyki pokazują, że około 95% z nich trafia na pierwsze trzy pozycje.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy w branży SEO już od długiego czasu i doskonale wiemy, że naprawdę skuteczne pozycjonowanie stron w Google – Gdańsk nigdy nie jest prostą rzeczą. Pozycja danej strony jest tu uzależniona od bardzo wielu różnych czynników, a ponadto każda branża posiada własną charakterystykę i wymaga dość indywidualnego podejścia. Na rynku działa obecnie wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem, ale znaczna część klientów przy szukaniu idealnej dla siebie oferty zwraca uwagę jedynie na cennik. W naszym przypadku koszt zawsze będzie proporcjonalny do uzyskanych efektów; zapewniamy przy tym bardzo dogodne ceny. Miastem, w którym działamy jest Wrocław. Nasza oferta jest otwarta na każdego – z chęcią podejmiemy się dla naszych klientów nawet najtrudniejszych zadań. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z nią, a następnie nawiązania z nami kontaktu. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, starając się najpierw zrozumieć wszystkie jego potrzeby i dokładnie poznać charakterystykę branży, w której prowadzi swoją działalność. W każdym przypadku jesteśmy w stanie zagwarantować pełną skuteczność, bowiem pracują u nas wyłącznie wykwalifikowane i doświadczone osoby, które posiadają dobre rozeznanie w tej branży.